Meie lugu

Suured muutused algavad sageli väikestest asjadest, hetkedest. Kui 2019. aasta kevadel vaatasime lastega dokumentaalfilmi sellest, kuidas inimkonna tarbimishullus hävitab meie planeedi, läks see lastele sedavõrd hinge, et ka meie kodus otsustati veelgi enam ebavajalikust plastikust vabaneda. Üks asi viis teiseni ning lõpuks sündis Thoril ja Martal idee – THORMA.

Thorma – kvaliteetsed bambusest vannitoatooted. Näiteks personaalse graveeringuga looduslik st inimese ja keskkonnasõbralik bambusest hambahari. Kõlab igavalt nagu hambapesu? Enam mitte. Thorma harjaste värvi või värvid saad ise valida, samuti graveeringu sellele. Nimed, pühendused, head soovid – kõik suudame Sinu palvel graveerida. Thorma bambusest hambaharja harjased kestavad sama kaua kui tavalisel hambaharjal, on tihedad, pehmed ja pesevad väga hästi. Niisiis – vahva välimus, otse loodusest ning ehe ja südamlik nagu hetked Sinu pere ja lähedastega.

Kuna bambusest hambaharjadele on kõige sobilikum pärast pesu kuivada bambusest hambaharjatopsis ja reisida bambusest reisivutlaris, on ka need meie valikus olemas.

Aga oled Sa kunagi kasutanud bambusrätikuid? Need on pehmed, kohevad, antibakteriaalsed ja sobivad imeliselt allergikutele ning astmaatikutele. Valiksu on nii saunalinad kui käterätikud. Ka bambusrätikutele saab lisada personaalse sõnumi.

Anname endast parima, et kingitus jõuaks Sinuni kolme tööpäeva jooksul. 

Meie usume, et iga päev on võimalik astuda üks väike samm lähemale rohelisemale ja kestlikumale eluviisile, muutes oma igapäevaseid harjumusi. See ON lihtne!

Tutvu meie tehtud töödega!

Meie lugu
Kirjuta meile