Meie lugu

Suured muutused algavad sageli väikestest asjadest. 2019. aastal loodud ettevõtte Thorma loodi pärast seda, kui vaadatud dokumentaalfilm “Plastic Ocean” lõi ühes peres mõtted klaariks, kuidas tarbimishullus hävitab meie planeedi ja mis on meie panus, et plastikut oleks maailmas vähem.

Thorma – kvaliteetsed bambusest vannitoatooted. Näiteks personaalse graveeringuga looduslik st inimese ja keskkonnasõbralik bambusest hambahari. Kõlab igavalt nagu hambapesu? Enam mitte. Thorma harjaste värvi või värvid saad ise valida, samuti graveeringu sellele. Nimed, pühendused, head soovid – kõik suudame Sinu palvel graveerida. Thorma bambusest hambaharja harjased kestavad sama kaua kui tavalisel hambaharjal, on tihedad, pehmed ja pesevad väga hästi. Niisiis – vahva välimus, otse loodusest ning ehe ja südamlik nagu hetked Sinu pere ja lähedastega.

Kuna bambusest hambaharjadele on kõige sobilikum pärast pesu kuivada bambusest hambaharjatopsis ja reisida bambusest reisivutlaris, on ka need meie valikus olemas.

Aga oled Sa kunagi kasutanud bambusrätikuid? Need on pehmed, kohevad, antibakteriaalsed ja sobivad imeliselt allergikutele ning astmaatikutele. Valiksu on nii saunalinad kui käterätikud. Ka bambusrätikutele saab lisada personaalse sõnumi.

Meie usume, et iga päev on võimalik astuda üks väike samm lähemale rohelisemale eluviisile, muutes oma igapäevaseid harjumusi. See ON lihtne!

Tutvu meie tehtud töödega!

Kirjuta meile